MODUS LED AREL 37W 4450lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KVM4N1
KOD VÝR.:AREL4000RM2KVM4ND/9016
EAN.:8596099021658
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099070885 |
| Length | 1196 |
| Width | 296 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 15 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 15 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6200 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Power | 57 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 109.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOFIT6000C4KO600/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099070885 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KVM4N1
KOD VÝR.:AREL4000RM2KVM4ND/9016
EAN.:8596099021658
KOD KRAT.:OSIENCPOSWUS
KOD VÝR.:4058075206540
EAN.:4058075206540
KOD KRAT.:MOSBL4000LKN3/C/ND/2
KOD VÝR.:SBL4000LKN3/C/ND/RCONT
EAN.:8596099095765
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved