MODUS damp proof batten LEDPL 20W 2200lm/5700 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOPL2500M1N5ND/90
KOD VÝR.:PL2500M1N5ND/90
EAN.:8596099095598
| Výrobce: | |
| Product family | Ledinaire |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8720169736146 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| Luminous flux | 121000 lm |
| Power | 180 W |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000 hod |
| EAN | 8720169736146 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401886386 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016973614699 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBVP169-736146 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL2500M1N5ND/90
KOD VÝR.:PL2500M1N5ND/90
EAN.:8596099095598
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV3ND/2
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV3ND/DI/7016
EAN.:8596099042530
KOD KRAT.:PHELEDTM7/865HE
KOD VÝR.:872016930970800
EAN.:8720169309708
KOD KRAT.:MONOD5000KC4W/ND
KOD VÝR.:NOD5000KC4W/ND
EAN.:8596099143602
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved