OSRAM halogen lamp. HLX64641 150W 24V G6.35 special
KOD KRAT.:OSHLX64641
KOD VÝR.:4050300048260
EAN.:4050300048260
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099082178 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 45 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 16.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4200 lm |
| Material housing | Aluminium |
| přepravní rozměr cm | 70 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Transport height | 63 |
| Transport length | 700 |
| Transport width | 650 |
| účinnost svítidla | 120 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Power | 35 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099082178 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOFIT4000A4KNDALIIP6 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSHLX64641
KOD VÝR.:4050300048260
EAN.:4050300048260
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4PCV2/2100N
KOD VÝR.:MEGAL2M4PCV2/2100ND
EAN.:8596099028398
KOD KRAT.:MOBRS4KO300V1/NDSM
KOD VÝR.:BRS4KO300V1/NDSM
EAN.:8595073717327
KOD KRAT.:OSIENCPOSWU
KOD VÝR.:4058075206502
EAN.:4058075206502
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved