Meranti bar/tube white 3x35W 230V
KOD KRAT.:PHI8719514465336
KOD VÝR.:871951446533600
EAN.:8719514465336
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099058968 |
| Length | 1570 |
| Width | 136 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1213.60 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 9000.00 lm |
| Material housing | plast |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 120 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Power | 75 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099058968 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOVLO10000L2W4ND/P | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI8719514465336
KOD VÝR.:871951446533600
EAN.:8719514465336
KOD KRAT.:PHIW8719514551053
KOD VÝR.:871951455105301
EAN.:8719514551053
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KNDALIIP6
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/DALI/IP6520
EAN.:8596099082178
KOD KRAT.:OSHLX64641
KOD VÝR.:4050300048260
EAN.:4050300048260
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4PCV2/2100N
KOD VÝR.:MEGAL2M4PCV2/2100ND
EAN.:8596099028398
KOD KRAT.:MOBRS4KO300V1/NDSM
KOD VÝR.:BRS4KO300V1/NDSM
EAN.:8595073717327
KOD KRAT.:OSIENCPOSWU
KOD VÝR.:4058075206502
EAN.:4058075206502
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved