MODUS public light LED LVX 32W 3200lm/3000 IP65 40Y ND ;
KOD KRAT.:MOLVXS3000G3V1/NDS60
KOD VÝR.:LVXS3000G3V1/NDS60
EAN.:8596099042646
| Výrobce: | |
| Product family | MEGA |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099028794 |
| Length | 1224 |
| Width | 197 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 940 |
| Built-in width | 140 |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 10400 lm |
| Material housing | kov |
| Montage type | závěsné |
| Power | 61 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | highbay |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099028794 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOMEGALW2M5V2/1400ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLVXS3000G3V1/NDS60
KOD VÝR.:LVXS3000G3V1/NDS60
EAN.:8596099042646
KOD KRAT.:MOTS/B/4000L4CW/ND
KOD VÝR.:TS/B/4000L4CW/ND
EAN.:8596099058241
KOD KRAT.:MOMEGAL4S4KNV1/2100D
KOD VÝR.:MEGAL4S4KNV1/2100DALI
EAN.:8596099014766
KOD KRAT.:PHI8719514327283
KOD VÝR.:871951432728300
EAN.:8719514327283
KOD KRAT.:MOTELXAS3000M4/ND
KOD VÝR.:TELXAS3000M4/ND
EAN.:8596099106355
KOD KRAT.:MOEXAL3000CS4KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL3000CS4KOPDB/ND
EAN.:8596099038052
KOD KRAT.:OSH64741/240
KOD VÝR.:4050300283197
EAN.:4050300283197
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved