MODUS light panel LED DONL 24W 3400lm/840 IP20 80Y; 1196mm
KOD KRAT.:MODONL3500M4BB80/ND
KOD VÝR.:DONL3500M4BB80/ND
EAN.:8596099113582
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099078669 |
| Length | 660 |
| Width | 136 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 350.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - opál |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Damproof |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Material housing | plast |
| Power | 19 W |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Damproof |
| účinnost svítidla | 132 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099078669 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOVLO2500S2W5DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MODONL3500M4BB80/ND
KOD VÝR.:DONL3500M4BB80/ND
EAN.:8596099113582
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved