MODUS lighting fixture LED ES 27W 3500lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOES4000C4BC80/44/62
KOD VÝR.:ES4000C4BC80/44/625/ND
EAN.:8596099070281
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099095499 |
|---|---|
| Length | 1558 |
| Width | 264 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1129 |
| Built-in width | 180 |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Luminous flux | 6200 lm |
| Material housing | Metal |
| Power | 57 W |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 109.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099095499 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOLLLX6000RL2MAT4DAL | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOES4000C4BC80/44/62
KOD VÝR.:ES4000C4BC80/44/625/ND
EAN.:8596099070281
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved