Twirly 40K ceiling lamp gray 1x12W 240V
KOD KRAT.:PHI31814/87/17
KOD VÝR.:8718696122860
EAN.:8718696122860
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309623 |
| Weight | .025 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Candle |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | B38 |
| Cap-base | E14 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 7 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:PHI31814/87/17
KOD VÝR.:8718696122860
EAN.:8718696122860
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved