MODUS light panel LED IS 33W 3600lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOISRAC2KVM4V160/ND7
KOD VÝR.:ISRAC2KVM4V160/ND700K
EAN.:8596099005320
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099119058 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 7000 lm |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 58 W |
| KOD | MOLLL7000RL2KV4/L/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099119058 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOISRAC2KVM4V160/ND7
KOD VÝR.:ISRAC2KVM4V160/ND700K
EAN.:8596099005320
KOD KRAT.:MOIDRA2KNY4V1ND600/1
KOD VÝR.:IDRA2KNY4V1ND600/1050ISO3
EAN.:8596099001209
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved