MODUS light panel LED FIT 35W 4200lm/6500 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFIT4000C6KN600/ND
KOD VÝR.:FIT4000C6KN600/ND
EAN.:8596099081461
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099112882 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 5000 lm |
| Power | 35 W |
| EAN | 8596099112882 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOESO4000SSKN3NDNZ | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFIT4000C6KN600/ND
KOD VÝR.:FIT4000C6KN600/ND
EAN.:8596099081461
KOD KRAT.:PHWHFR236TLD
KOD VÝR.:871150091015830
EAN.:8711500910158
KOD KRAT.:PHI8719514435339
KOD VÝR.:871951443533900
EAN.:8719514435339
KOD KRAT.:MOIBP6000A4KN600DALI
KOD VÝR.:IBP6000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099038397
KOD KRAT.:MOPL7000L2W3ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL7000L2W3ND/P1/NZ
EAN.:8596099029685
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved