MODUS LED AREL 37W 4500lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOAREL4000RMAS3DALIT
KOD VÝR.:AREL4000RMAS3DALIT/9003
EAN.:8596099044978
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099047344 |
| Length | 1210 |
| Width | 153 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 816 |
| Built-in width | 65 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Power | 19 W |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 118 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ano |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 2250 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOLLL2000RM1KVM4DIM | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099047344 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL4000RMAS3DALIT
KOD VÝR.:AREL4000RMAS3DALIT/9003
EAN.:8596099044978
KOD KRAT.:MOG1RLKO4V1/1400DAL2
KOD VÝR.:G1RLKO4V1/1400DALI/BTC
EAN.:8596099054731
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved