MODUS light fitting LED LLL 58W 6200lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KV3ND/90
KOD VÝR.:LLL6000RL2KV3ND/90
EAN.:8596099020620
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099104894 |
| Length | 596 |
| Width | 596 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in depth | 25 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | plast - čirý |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 25 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 143 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Power | 28 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099104894 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOES4000A4BC50/2/600 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KV3ND/90
KOD VÝR.:LLL6000RL2KV3ND/90
EAN.:8596099020620
KOD KRAT.:MOLLL3000RL2KVM4ND/P
KOD VÝR.:LLL3000RL2KVM4ND/P
EAN.:8596099058425
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved