EMOS downlight LED Exclusive 5W 450lm/830 IP20; white
KOD KRAT.:BEZD3121
KOD VÝR.:1540115510
EAN.:8592920054482
| Výrobce: | |
| Product family | KX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099095512 |
| Width | 110.0 |
| Length | 1500.00 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1213.60 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 8200 lm |
| Material housing | kov |
| Power | 57 W |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 144 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOKX8000L3KO/DALIT | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099095512 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEZD3121
KOD VÝR.:1540115510
EAN.:8592920054482
KOD KRAT.:MONAR2000S4BZ90/ND
KOD VÝR.:NAR2000S4BZ90/ND
EAN.:8596099089108
KOD KRAT.:MOMEGAL2M3PCNV1/1402
KOD VÝR.:MEGAL2M3PCNV1/1400DALI
EAN.:8596099061906
KOD KRAT.:MOPL10000L2W6ND
KOD VÝR.:PL10000L2W6ND
EAN.:8596099009755
KOD KRAT.:MOQPN3A600/1050NDN1
KOD VÝR.:QPN3A600/1050NDNZ
EAN.:8596099024123
KOD KRAT.:MO041878
KOD VÝR.:AREL5000RL2KV3NDNZ/9003
EAN.:8596099041878
KOD KRAT.:MOFIT4000C2KN600/ND
KOD VÝR.:FIT4000C2KN600/ND
EAN.:8596099127459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved