MODUS downlight LED SPMN 12W 1000lm/2700 IP54 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOSPMN1000KN2/E190/N
KOD VÝR.:SPMN1000KN2/E190/ND/90
EAN.:8596099092481
| Výrobce: | |
| Product family | AREL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099081539 |
| Length | 1245 |
| Width | 245 |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 816 |
| Built-in width | 170 |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 55 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Metal |
| Power | 37 W |
| Suitable for suspended mounting | ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 116 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4300 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOAREL4000RM2KV4DAL2 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099081539 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSPMN1000KN2/E190/N
KOD VÝR.:SPMN1000KN2/E190/ND/90
EAN.:8596099092481
KOD KRAT.:MOFITP5000C3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP5000C3KN600/ND
EAN.:8596099106935
KOD KRAT.:PHIH8719514487284
KOD VÝR.:871951448728400
EAN.:8719514487284
KOD KRAT.:MOETE/2W/C/1/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZN/ETE/2W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448947204
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved