MODUS ceiling light LED BRS 27W 2900lm/840 IP40; opal 375mm; EU
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099100971 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| CRI | 90-100 |
| Cutout | 370 |
| Direct/Indirect | Direct |
| Fixture class | II |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Outter diameter | 390 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 108.0 |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| Luminous flux | 2800 lm |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099100971 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOSPMN3000KO3/E370/N | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved