MODUS light panel LED FIT 49W 5500lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO625/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO625/ND
EAN.:8596099043865
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099079918 |
| Length | 1421 |
| Width | 53 |
| Others | |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-clear |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 5 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| účinnost svítidla | 145.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3200 lm |
| Power | 22 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099079918 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTS/B/4000L3CN/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO625/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO625/ND
EAN.:8596099043865
KOD KRAT.:MOKSK6000L4KS/DALI
KOD VÝR.:KSK6000L4KS/DALI
EAN.:8596099000059
KOD KRAT.:PHQZRP100
KOD VÝR.:871951462707900
EAN.:8719514627079
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved