MODUS downlight LED SPMDO 9W 1100lm/4000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOSPMDO1000/4/BC50/1
KOD VÝR.:SPMDO1000/4/BC50/190/DALI
EAN.:8596099082710
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099094591 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 78 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass matt/satinized |
| Cutout | 178 |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 87 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IP rating | IP43 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3095 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Outter diameter | 190.0 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | downlight |
| účinnost svítidla | 107 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Power | 28 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOSPMI3000KO3V2CB/ND | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099094591 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOSPMDO1000/4/BC50/1
KOD VÝR.:SPMDO1000/4/BC50/190/DALI
EAN.:8596099082710
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM5ND/9
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM5ND/90
EAN.:8596099082826
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:MOLVLEDOS2500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS2500V24/3DIM
EAN.:8596099087951
KOD KRAT.:OSICONBOX5PLNPED
KOD VÝR.:4058075473034
EAN.:4058075473034
KOD KRAT.:PHI17274/47/16
KOD VÝR.:8718291479475
EAN.:8718291479475
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved