MODUS light panel LED FIT 35W 4500lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN600/N1
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND/EU
EAN.:8596099074203
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099049089 |
| Length | 596 |
| Width | 296 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in depth | 60 |
| Built-in height | 300.0 |
| Built-in width | 90 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, structured |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 60 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2500 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 96.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP40 |
| Power | 26 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099049089 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOQPN5B600/500ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN600/N1
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND/EU
EAN.:8596099074203
KOD KRAT.:PHI8719514432123
KOD VÝR.:871951443212300
EAN.:8719514432123
KOD KRAT.:MOHL3000MKO4/CRSTART
KOD VÝR.:HL3000MKO4/CRSTART/ND
EAN.:8596099096311
KOD KRAT.:MOAREL6000RL2KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL6000RL2KVM3DALI
EAN.:8596099003234
KOD KRAT.:MOFIT5000A5KO625/N1
KOD VÝR.:FIT5000A5KO625/ND/IP6520
EAN.:8596099084479
KOD KRAT.:MOQP3A600/1050DALINZ
KOD VÝR.:QP3A600/1050DALINZ/90
EAN.:8596099036119
KOD KRAT.:MOIBP3000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP3000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099067915
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved