OSRAM žárov.halog. 64781 2000W 240V RX7s speciální
KOD KRAT.:OSH64781/240
KOD VÝR.:4050300283500
EAN.:4050300283500
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099042998 |
| Length | 1570 |
| Width | 136 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1213.60 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Emergency gear | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 5700 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | prachotěsy |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Material housing | plast |
| Power | 31.0 W |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | prachotěsy |
| účinnost svítidla | 126.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOVLO3500L1W5ND/NZ | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099042998 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSH64781/240
KOD VÝR.:4050300283500
EAN.:4050300283500
KOD KRAT.:OSH64717
KOD VÝR.:4008321624215
EAN.:4008321624215
KOD KRAT.:MOTELXW4000M5/ND
KOD VÝR.:TELXW4000M5/ND
EAN.:8596099091699
KOD KRAT.:MOOX3000S4/NDS60
KOD VÝR.:OX3000S4/NDS60
EAN.:8596099034344
KOD KRAT.:OSA9005-01B
KOD VÝR.:4008321171214
EAN.:4008321171214
KOD KRAT.:MOIBS4000A4SKY600DA5
KOD VÝR.:IBS4000A4SKY600DALI/15
EAN.:8596099049355
KOD KRAT.:DUL140PG
KOD VÝR.:L140PG
EAN.:8011905836603
KOD KRAT.:PHI8719514465350
KOD VÝR.:871951446535000
EAN.:8719514465350
KOD KRAT.:MOPL3500L1W4ND
KOD VÝR.:PL3500L1W4ND
EAN.:8596099000905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved