SOLARIX FTP data cable SXKD-6-FTP-PVC 6.cat. ;coil.500m /26000003/
KOD KRAT.:KASXKD-6-FTP-PVC
KOD VÝR.:26000003
EAN.:8595684701142
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099051105 |
| Length | 1484 |
| Width | 46 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 47.0 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material | Steel |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3200 lm |
| Power | 21 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099051105 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELX3000L4/ND/R | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:KASXKD-6-FTP-PVC
KOD VÝR.:26000003
EAN.:8595684701142
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN/DALI
KOD VÝR.:FIT3000A4KN600/DALI
EAN.:8596099065935
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:MOEPS4000RM3BB80/44
KOD VÝR.:EPS4000RM3BB80/44/ND
EAN.:8596099071325
KOD KRAT.:MOTELXN10000L4/ND
KOD VÝR.:TELXN10000L4/ND
EAN.:8596099051495
KOD KRAT.:PHLEDCPG92.7/827D
KOD VÝR.:872016930175700
EAN.:8720169301757
KOD KRAT.:MODON7000L3CC50/ND
KOD VÝR.:DON7000L3CC50/ND
EAN.:8596099142865
KOD KRAT.:MOFIT4000A3KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A3KN600/ND
EAN.:8596099053703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved