MODUS light fitting LED LLL 58W 7000lm/840 IP20 80Y ND ; MULTI
KOD KRAT.:MOLLL7000RL2KV4/L/ND
KOD VÝR.:LLL7000RL2KV4/L/NDMULTI
EAN.:8596099119058
| Výrobce: | |
| Product family | BRS |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073792508 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | Širokozářič st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 4772 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Bulkheads |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Material housing | kov |
| Outter diameter | 480.0 |
| Power | 34 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| typ svítidla | Bulkheads |
| účinnost svítidla | 115 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | 1-10 V |
| IP rating | IP40 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073792508 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOBRS3KO480V3/DIM | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLL7000RL2KV4/L/ND
KOD VÝR.:LLL7000RL2KV4/L/NDMULTI
EAN.:8596099119058
KOD KRAT.:MOISRAC2KVM4V160/ND7
KOD VÝR.:ISRAC2KVM4V160/ND700K
EAN.:8596099005320
KOD KRAT.:MOIDRA2KNY4V1ND600/1
KOD VÝR.:IDRA2KNY4V1ND600/1050ISO3
EAN.:8596099001209
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved