DNA capacitor 10 MF compensation screw.LCP0100021
KOD KRAT.:DNLCP0100021
KOD VÝR.:LCP0100021
EAN.:8595209244475
| Výrobce: | |
| Product family | G |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073767094 |
| Length | 650 |
| Width | 650 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 400 |
| Built-in width | 470.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 40 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Material housing | Metal |
| Outter diameter | 400 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 118 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ano |
| IP rating | IP40 |
| Power | 33 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073767094 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOG2SSKO4V1/700DIM | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:DNLCP0100021
KOD VÝR.:LCP0100021
EAN.:8595209244475
KOD KRAT.:DES136cFCI.208b/24A3
KOD VÝR.:S136cFCI.208b/24A3.B3
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0104
KOD VÝR.:2CDS253001R0104
EAN.:4016779609111
KOD KRAT.:MOSPMI2000KO3V2DB
KOD VÝR.:SPMI2000KO3V2DB/DIM
EAN.:8595073766349
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved