PILA LED reflector PAR16 5.5W/65W GU10 2700K 460lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHPIEGU105.5/WW
KOD VÝR.:872790097060900
EAN.:8727900970609
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657101591 |
| Dimensions | 53 50 mm |
| Others | |
| Equivalent replacement | 65 W |
| Chromaticity | 2800 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 35 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ano |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 500.0 lm |
| Power | 5.5 W |
| Reflector | ano |
KOD KRAT.:PHPIEGU105.5/WW
KOD VÝR.:872790097060900
EAN.:8727900970609
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved