PHILIPS LED reflector UE Classic PAR16 2.1W/50W GU10 4000K 375lm/36° Dim 50Y
KOD KRAT.:PHLEDGU10UE2.1/840D
KOD VÝR.:8720169307902
EAN.:8720169307902
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514353947 |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 380 lm |
| Transport length | 154 |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 50 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Reflector | ano |
KOD KRAT.:PHLEDGU10UE2.1/840D
KOD VÝR.:8720169307902
EAN.:8720169307902
KOD KRAT.:PHPIEGU105.5/WW
KOD VÝR.:872790097060900
EAN.:8727900970609
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved