MODUS damp proof batten LEDPL 68W 8700lm/4000 IP65 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4DALI/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4DALI/90
EAN.:8596099056940
| Výrobce: | |
| Product family | Master |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696713563 |
| Diameter | 64 |
| Packaging | 6 ks |
| Length | 85.0 |
| Energy efficiency label | A+ |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 8.6 cm |
| Transport height | 86 |
| Transport length | 65 |
| Transport width | 65 |
| Type/Shape | PAR20 |
| Beam angle | 25 st. |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ano |
| Equivalent replacement | 50 W |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 500.0 lm |
| Luminous intensity | 1500.00 cd |
| Power | 6 W |
| Reflector | ano |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4DALI/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4DALI/90
EAN.:8596099056940
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved