LEDVANCE LED filam.globe SUP COMF G124 11W/100W E27 4000K 1521lm Dim 15Y clear
KOD KRAT.:OS4099854062162
KOD VÝR.:4099854062162
EAN.:4099854062162
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075779051 |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| přepravní rozměr cm | 20.4 cm |
| Transport height | 204.00000000 |
| Transport length | 67.00000000 |
| Transport width | 130.00000000 |
| Type/Shape | B38 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 20000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
KOD KRAT.:OS4099854062162
KOD VÝR.:4099854062162
EAN.:4099854062162
KOD KRAT.:OSEPFA404/840F
KOD VÝR.:4058075592056
EAN.:4058075592056
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved