LED SUPERSTAR PLUS CLASSIC GLOBE FILAMENT 11W 940 Clear E27
KOD KRAT.:OS4058075602939
KOD VÝR.:4058075602939
EAN.:4058075602939
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854062162 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | G124 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1521 lm |
KOD KRAT.:OS4058075602939
KOD VÝR.:4058075602939
EAN.:4058075602939
KOD KRAT.:OSEPFA404/840F
KOD VÝR.:4058075592056
EAN.:4058075592056
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved