LED Power Batten 1200 mm 25 W 3000 K
KOD KRAT.:OS4099854536908
KOD VÝR.:4099854536908
EAN.:4099854536908
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075266575 |
| Energy efficiency label | E |
| Width | 41.00 |
| Height | 48mm |
| Packaging | 8 ks |
| Length | 1213.60 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 48.00 |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp included | ne |
| Material housing | kov |
| přepravní rozměr cm | 123.5 cm |
| Suitable for suspended mounting | ne |
| Transport height | 1235 |
| Transport length | 51 |
| Transport width | 46 |
| typ svítidla | Line battens |
| účinnost svítidla | 104 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED module |
| Luminous flux | 2600 lm |
| Power | 24 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075266575 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075266582 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSIPOW24/83012 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854536908
KOD VÝR.:4099854536908
EAN.:4099854536908
KOD KRAT.:OSH64319IRC-A
KOD VÝR.:4008321340153
EAN.:4008321340153
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/NDNZ3
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/NDNZ3
EAN.:8596099015510
KOD KRAT.:OSH64512
KOD VÝR.:4008321746115
EAN.:4008321746115
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved