PHILIPS LED bulb A60 9.5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál 6-pack
KOD KRAT.:PH8720169324671
KOD VÝR.:872016932467100
EAN.:8720169324671
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | TruSys NFL |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 5.35 ks |
| EAN | 4058075100510 |
| Length | 1534 |
| Dimensions | 1534x71x53mm |
| Width | 71.00 |
| Height | 53mm |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| barva těla | Stříbrná |
| Beam angle | 21-40 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 53.00 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK07 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp included | 1-10 V |
| Luminous flux | 6200 lm |
| Material housing | Aluminium |
| přepravní rozměr cm | 155.2 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Transport height | 82.0 |
| Transport length | 58 |
| Transport width | 1552 |
| typ svítidla | Line battens |
| type of glass/cover | stříbrné |
| účinnost svítidla | 115 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED module |
| Lifespan | 50000 hod |
| Power | 53 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075100510 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSITRUNFL53/830 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075100527 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PH8720169324671
KOD VÝR.:872016932467100
EAN.:8720169324671
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved