HALOSTAR® OVEN 20 W 12 V G4
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169324671 |
| Dimensions | 109x60x109mm |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 18.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 115 |
| Transport length | 127.0 |
| Transport width | 189 |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1055 lm |
| Power | 9.50 W |
| EAN | 8720169324671 | pck | 3 | pck |
| KOD | PH8720169324671 | pck | 3 | pck |
| EAN | 08720169324688 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
KOD KRAT.:PHLEDFB4/WW/BL
KOD VÝR.:8718699777531
EAN.:8718699777531
KOD KRAT.:OSEVINPIN4.5W/825
KOD VÝR.:4058075092037
EAN.:4058075092037
KOD KRAT.:DELXTS14-1
KOD VÝR.:XTS14-1
EAN.:6410014507176
KOD KRAT.:PHI16483/93/P0
KOD VÝR.:8718696158876
EAN.:8718696158876
KOD KRAT.:OSIECOD80/840
KOD VÝR.:4058075464063
EAN.:4058075464063
KOD KRAT.:OSEVINT4.5W/825
KOD VÝR.:4058075091979
EAN.:4058075091979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved