LEDVANCE lighting accessories. TruSys.FLEX strip. power supply 5-pin. ; 4650mm
KOD KRAT.:OSITRUFLRAIL46505P
KOD VÝR.:4058075793156
EAN.:4058075793156
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | TruSys FLEX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075793170 |
| Length | 4650mm |
| Width | 70,2mm |
| Height | 38,8mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Transport height | 100 |
| Transport length | 52 |
| Transport width | 43 |
| EAN | 4058075793170 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSITRUFLRAIL46508P | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075793187 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSITRUFLRAIL46505P
KOD VÝR.:4058075793156
EAN.:4058075793156
KOD KRAT.:OSITRUFL50/30840EMC
KOD VÝR.:4058075773141
EAN.:4058075773141
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301481
KOD VÝR.:871951430148100
EAN.:8719514301481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved