| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | TruSys FLEX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075793156 |
| Length | 4650mm |
| Width | 70,2mm |
| Height | 38,8mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Transport height | 100 |
| Transport length | 52 |
| Transport width | 43 |
| EAN | 4058075793156 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSITRUFLRAIL46505P | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075793163 | box | 11 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved