MODUS light fitting LED ESO 38W 4600lm/5700 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN5ND
EAN.:8596099038342
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | PANEL.C |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854113703 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Lifespan | 70000 hod |
| Luminous flux | 5830 lm |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 90 st. |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED module |
| Power | 53 W |
| KOD | OSILPC53/90840DA12 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854113703 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN5ND
EAN.:8596099038342
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved