Battery LED Spotlight Single 4W 4000K IP54 White
KOD KRAT.:OS4099854497537
KOD VÝR.:4099854497537
EAN.:4099854497537
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075227385 |
| Length | 127 |
| Dimensions | 127x108x215mm |
| Width | 108.00 |
| Height | 215mm |
| Packaging | 4 ks |
| Energy efficiency label | A++ |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | III |
| Flammable surface installation | ne |
| Height/Depth | 215.00 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP54 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| Lamp included | ne |
| Material housing | plast |
| Number of lamps | 1 |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Suitable for suspended mounting | ne |
| Transport height | 200 |
| Transport length | 127 |
| Transport width | 142 |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| účinnost svítidla | 65 |
| Volatge | 6 V |
| With motion sensor | 1-10 V |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED module |
| Luminous flux | 260.0 lm |
| Power | 4 W |
| EAN | 4058075227385 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIBSS4/840WT | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075227392 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854497537
KOD VÝR.:4099854497537
EAN.:4099854497537
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved