MODUS light fixture LED LLL 41W 5350lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM3DAL2
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM3DALIT
EAN.:8596099064631
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073791662 |
| Length | 1535 |
| Width | 220.0 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1100 |
| Built-in width | 4772 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 40 |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 5700 lm |
| Material housing | kov |
| přepravní rozměr cm | 156 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 1560 |
| Transport width | 260.0 |
| účinnost svítidla | 119 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP40 |
| Power | 48 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073791662 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOG1RLKO3V1/1400ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM3DAL2
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM3DALIT
EAN.:8596099064631
KOD KRAT.:OSA64215
KOD VÝR.:4050300386522
EAN.:4050300386522
KOD KRAT.:MOODM1500S2RC/NDV60
KOD VÝR.:ODM1500S2RC/NDV60
EAN.:8596099100483
KOD KRAT.:PHQLL217X120S/840D
KOD VÝR.:871951463685900
EAN.:8719514636859
KOD KRAT.:MOQ3D625/2100ND
KOD VÝR.:Q3D625/2100ND
EAN.:8596099040949
KOD KRAT.:MOKX6000M4KO/NDMULTI
KOD VÝR.:KX6000M4KO/NDMULTI
EAN.:8596099110109
KOD KRAT.:MOLVLEDOS5000V24/ND
KOD VÝR.:LVLEDOS5000V24/ND
EAN.:8596099045494
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved