MODUS light fixture LED LLL 30W 3000lm/940 MATDP IP20; 151x15cm
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169292499 |
| Dimensions | 1514x28x1514mm |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 35000 hod |
| Luminous flux | 3500.00 lm |
| Power | 25.9 W |
| přepravní rozměr cm | 157.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 1577 |
| Transport length | 30.5 |
| Transport width | 305 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | T8 tube |
| EAN | 8720169292499 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003746501 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDT25.9/840UO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169292505 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved