LED TUBE T8 EM SUPERIOR 600 mm 6.3W 865
KOD KRAT.:OS4099854432088
KOD VÝR.:4099854432088
EAN.:4099854432088
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854037436 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 18 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 75000 hod |
| přepravní rozměr cm | 69.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 29.0 |
| Transport length | 695 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Luminous flux | 1100 lm |
| EAN | 4099854037436 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854037443 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEST8PROEM6.3865 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854432088
KOD VÝR.:4099854432088
EAN.:4099854432088
KOD KRAT.:OSEST8FOEM/11.6/833
KOD VÝR.:4058075292499
EAN.:4058075292499
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved