LED TUBE T8 EM FOOD 1200 mm 11.6W 833
KOD KRAT.:OSEST8FoodEM11.6833
KOD VÝR.:4099854045004
EAN.:4099854045004
| Výrobce: | |
| Product family | SubstiTUBE Food |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075292499 |
| Length | 1212 |
| Diameter | 26.7 |
| Packaging | 10 ks |
| Energy efficiency label | A+ |
| Others | |
| Beam angle | 320.0 st. |
| Colour | POLAR |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 3300 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | T8 |
| Power | 11.6 W |
| přepravní rozměr cm | 130.5 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 29.0 |
| Transport length | 1305 |
| Transport width | 29.0 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 1100 lm |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075292505 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075292499 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSEST8FOEM/11.6/833 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST8FoodEM11.6833
KOD VÝR.:4099854045004
EAN.:4099854045004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved