LEDVANCE LED strip VALUE.PROT. 14.4W/m 24V RGB 485lm/m IP65 roll.5m
KOD KRAT.:OSILSVAL500/RGB/IP
KOD VÝR.:4058075404472
EAN.:4058075404472
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | VALUE PORT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075705647 |
| Energy efficiency label | F |
| Width | 10 |
| Packaging | 20 ks |
| Length | 5000 |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP66 |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Montage type | na povrch |
| přepravní rozměr cm | 24.2 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 26 |
| Transport length | 242 |
| Transport width | 242 |
| Beam angle | 120 st. |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 1400 lm |
| Volatge | 24 V |
| EAN | 4058075705647 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSILSV1500/840/5/IP6 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075705654 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSILSVAL500/RGB/IP
KOD VÝR.:4058075404472
EAN.:4058075404472
KOD KRAT.:PHLEDA9/840/3
KOD VÝR.:8718699694944
EAN.:8718699694944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved