BR125 IR 250W E27 230-250V CL 1CT/10
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075823112 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 6 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflector | ne |
| Beam angle | 120 st. |
| Cap-base | G24d-1 (2-pins) |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Luminous flux | 660 lm |
| EAN | 4058075823112 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075823129 | box | 11 | pcs |
| KOD | OSEDD6/840EM | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:OSEDD7/840EM
KOD VÝR.:4058075823150
EAN.:4058075823150
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/840
KOD VÝR.:8720169324213
EAN.:8720169324213
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
KOD KRAT.:VA4920LPBL2
KOD VÝR.:4008496559237
EAN.:4008496559237
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved