HADEX bulbs. clear candle 7W E12 240V 23x55mm
KOD KRAT.:HDK663
KOD VÝR.:K663
EAN.:8595118846173
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049323 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | B37 |
| Cap-base | E14 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 10000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| KOD | OS4099854049323 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854049330 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4099854049323 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:HDK663
KOD VÝR.:K663
EAN.:8595118846173
KOD KRAT.:OSEVA608.5/827F
KOD VÝR.:4099854049620
EAN.:4099854049620
KOD KRAT.:OSEVA608.5/840F
KOD VÝR.:4099854049187
EAN.:4099854049187
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840WT
KOD VÝR.:4099854305849
EAN.:4099854305849
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840BK
KOD VÝR.:4099854305825
EAN.:4099854305825
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved