LEDVANCE LED candle VAL B37 4.9W/40W E14 2700K 470lm NonDim 15Y opal
KOD KRAT.:OS4099854049323
KOD VÝR.:4099854049323
EAN.:4099854049323
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854305825 |
| Length | 157mm |
| Dimensions | 157x141x38mm |
| Width | 38mm |
| Height | 141mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Beam angle | 100 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Fixture class | I |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK07 |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| Lifespan | 100000 hod |
| Suitable for through-wiring | 0 |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| With motion sensor | ne |
| Colour | černá |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 2400 lm |
| Power | 11 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4099854305825 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIFLPPS17/840BK | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854305832 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854049323
KOD VÝR.:4099854049323
EAN.:4099854049323
KOD KRAT.:OSEVA608.5/840F
KOD VÝR.:4099854049187
EAN.:4099854049187
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840WT
KOD VÝR.:4099854305849
EAN.:4099854305849
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved