LEDVANCE column light. EnduraC Post 1xE27 IP44 80cm stainless steel
KOD KRAT.:OSIENCPOS80
KOD VÝR.:4058075206588
EAN.:4058075206588
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169204966 |
| Dimensions | 1213x28x1213mm |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Transport height | 1277 |
| Transport length | 30.5 |
| Transport width | 30.5 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 2000 lm |
| KOD | PH8720169204966 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169204966 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003067001 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016920496600 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSIENCPOS80
KOD VÝR.:4058075206588
EAN.:4058075206588
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0255
KOD VÝR.:2CDS271001R0255
EAN.:4016779549479
KOD KRAT.:MOTOP4000XM4CW/ND
KOD VÝR.:TOP4000XM4CW/ND
EAN.:8596099032395
KOD KRAT.:MOGEOTS3000SO3/9003
KOD VÝR.:GEOTS3000SO3/9003/ND
EAN.:8596099089511
KOD KRAT.:HTRCUSK
KOD VÝR.:V640
EAN.:8595614720458
KOD KRAT.:MOQN3A600/B1050DALI
KOD VÝR.:QN3A600/B1050DALI
EAN.:8596099001681
KOD KRAT.:MOPL2500M1W3ND/NZ
KOD VÝR.:PL2500M1W3ND/NZ
EAN.:8596099032777
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved