TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| přepravní rozměr cm | 22.4 cm |
|---|---|
| Transport height | 224 |
| Transport length | 146 |
| Transport width | 201 |
| Product family | Kiskadee |
| Lamp | Klasická žárovka |
| Fixture class | II |
| Lamp included | ne |
| Emergency gear | ne |
| Switch | ne |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696165850 |
| Weight | 9544 kg |
| Dimensions | 212x197x140mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Cap-base | E27 |
| Volatge | 220-240 V |
| Colour | antracit |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 08718696234884 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8718696165850 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI17383/93/PN | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 915005553501 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL18/952GR
KOD VÝR.:871150088850125
EAN.:8711500888501
KOD KRAT.:PHL32/840ECO
KOD VÝR.:871150026462640
EAN.:8711500264626
KOD KRAT.:PHVSDWT100
KOD VÝR.:871150073404415
EAN.:8711500734044
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/R1/ND
EAN.:8596099049737
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4ND/P
KOD VÝR.:PL10000L2W4ND/P
EAN.:8596099003951
KOD KRAT.:MOPHD3000S4PM/S/DALI
KOD VÝR.:PHD3000S4PM/S/DALI
EAN.:8596099040277
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4ND/NZ3
KOD VÝR.:PL7000L2W4ND/NZ3
EAN.:8596099001131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved