TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Product family | CLASSIC |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699764531 |
| Weight | .034 kg |
| Dimensions | 121x70x70mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 17.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 177 |
| Transport length | 75 |
| Transport width | 75 |
| Type/Shape | A67 |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 120 W |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Power | 13 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| EOC | 871869976453100 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699764531 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718699764548 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHLEDCA13/CW/BL | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002371901 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHLEDA8.5W/WW/F
KOD VÝR.:871869670555100
EAN.:8718696705551
KOD KRAT.:PHLEDCPA13W/CW
KOD VÝR.:871951434655000
EAN.:8719514346550
KOD KRAT.:EEEKL1ST80B
KOD VÝR.:1000104
EAN.:9006604179198
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved