MODUS light.highbay.LED MEGAL 87W 12000lm/840 IP65; 122x20cm ND deep beams
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4KNV4/600ND
KOD VÝR.:MEGAL2M4KNV4/600ND
EAN.:8596099054571
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920119266 |
| Dimensions | 175x91x91mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Beam range | 260.0 m |
| Capacity | 2000 mAh |
| Flashlight source | nabíjecí |
| Item category | Flashlights |
| Item subcategory | Camping |
| Luminous flux | 350.0 lm |
| Material | plast |
| Notice | nakl.rukojeť+hák+magnet |
| Use/purpose | kempingová |
| Colour | Green |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 8592920119266 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | BEP2313 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGAL2M4KNV4/600ND
KOD VÝR.:MEGAL2M4KNV4/600ND
EAN.:8596099054571
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved