LEDVANCE SMART+ light column LED Garden Dot 4W 680lm/RGB WIFI
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025314390 |
| Length | 5 |
| Packaging | 25 ks |
| Others | |
| Cable count | 9544 |
| Cable diameter | .75 |
| Cable length | 5 m |
| Colour | POLAR |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Extension cords |
| Material | plast |
| Number of sockets | 0 |
| přepravní rozměr cm | 38 cm |
| Switch | ne |
| Transport height | 380 |
| Transport length | 40 |
| Transport width | 110.0 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | BES14375 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595025323682 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8595025323286 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8595025314390 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:OSIENCLANCYLBK
KOD VÝR.:4058075392663
EAN.:4058075392663
KOD KRAT.:MOAREL6000RLAS4DAL1
KOD VÝR.:AREL6000RLAS4DALI
EAN.:8596099032364
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved