MODUS linear light LED TELX 35W 5100lm/840 IP20; ND 750mm without reflex.
KOD KRAT.:MOTELX5000XM4/ND
KOD VÝR.:TELX5000XM4/ND
EAN.:8596099053635
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099083854 |
| Length | 1485 |
| Width | 66 |
| Others | |
| barva těla | Aluminium |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic-opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 100 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 4500.00 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | liniová |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Power | 33 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099083854 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOHL4000LKO4/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELX5000XM4/ND
KOD VÝR.:TELX5000XM4/ND
EAN.:8596099053635
KOD KRAT.:MOSPMN1500KN3/E190/2
KOD VÝR.:SPMN1500KN3/E190/DIM
EAN.:8596099102609
KOD KRAT.:OSIENCLANCYLBK
KOD VÝR.:4058075392663
EAN.:4058075392663
KOD KRAT.:MOAREL6000RLAS4DAL1
KOD VÝR.:AREL6000RLAS4DALI
EAN.:8596099032364
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved