MODUS light panel LED Q 52W 5800lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP3A625/1050SR
KOD VÝR.:QP3A625/1050SR
EAN.:8596099037093
| Transport height | 394 |
|---|---|
| Transport length | 67 |
| Transport width | 394 |
| Product family | Spray |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | Stříbrná |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718699777333 |
| Length | 347 |
| Width | 347 |
| Height | 68 |
| Diameter | 347 |
| Dimensions | 68x347x347mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 17 W |
| IP rating | IP44 |
| GPC | 929002514701 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699777333 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHICL26017W27KS | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP3A625/1050SR
KOD VÝR.:QP3A625/1050SR
EAN.:8596099037093
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600ND
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600ND
EAN.:8596099073275
KOD KRAT.:MOSPMI3000KO3V2CB/ND
KOD VÝR.:SPMI3000KO3V2CB/ND
EAN.:8596099094591
KOD KRAT.:MOSPMDO1000/4/BC50/1
KOD VÝR.:SPMDO1000/4/BC50/190/DALI
EAN.:8596099082710
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM5ND/9
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM5ND/90
EAN.:8596099082826
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved