MODUS light fixture LED EPK 34W 4400lm/840 IP40 ND; white
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
| Výrobce: | |
| Product family | Ecofit |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514266087 |
| Packaging | 20 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | T8 tube |
| Lifespan | 20000 hod |
| Luminous flux | 1778.00 lm |
| EAN | 08719514266094 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8719514266087 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951426608700 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929002446002 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTE18/840HO | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEPK4000RL4KN/1/ND
KOD VÝR.:EPK4000RL4KN/1/ND
EAN.:8596099064013
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169292499
EAN.:8720169292499
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4ND90
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4ND/90
EAN.:8596099115326
KOD KRAT.:MOMEGALW4M5PCOV2/420
KOD VÝR.:MEGALW4M5PCOV2/4200ND
EAN.:8596099028961
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved